Kios wint bij Wit Blauw

Kios moest in Kampen het opnemen tegen Wit Blauw. De return wedstrijd die in Ruinerwold nog werd verloren door de Spekbraanders. Kios stond in deze wedstrijd een kwartier voor tijd nog met 5 doelpunten voor, maar gaf het alsnog weg. WB is dus een knok ploeg. Dan kun je vaak maar één ding terug doen, ook knokken.

Dat deed Kios vanavond. Vanaf minuut 1 werd er strijd geleverd. Nadat Kios wel eerst op een 1-0 achterstand kwam. De stand werd echter snel gelijk getrokken. Daarna heerst Kios in de kleine heksenketel in Kampen. Het ronde lange goede aanvallen af en won vele reboundduels. En dat zorgde ervoor dat Kios uitliep naar een 3-9 stand. Door de snelheid van WB bleven ze echter wel bij. Maar Kios was nu wel een keer afrondend scherp en zette een ruststand neer van 9-16. Het speelde met veel passie en stond er echt als een team. Je hebt te maken met een knokploeg, dus je kunt niet verslappen; waren de woorden in de rust van Adri Kok.

De tweede helft begon WB echter beter en bracht het verschil weer maar 11-17. Kios was gewaarschuwd en waar het in het verleden dan wel eens stokte, ging het nu door met diepe ballen spelen, opzetten vanuit een diagonaal en veel rugkanten lopen. Dat zorgde ervoor dat Kios het heft in handen hield. Het verschil werd 10 minuten voor tijd nog wel 4, 17-21. De afstandsschoten bleven vallen en speelde Kios de wedstrijd uit naar een eindstand van 20-26. Een goede pot, dat uistekend werd geleid door een sterk arbitraal duo. Stephan Scheper, Miriam Schra en Judith Nijdam kwamen er nog verdienstelijk in voor Jurgen Lucas, Janita Zantinge en Legien Lok.

Scores; Jurgen Lucas 7x, Luco Zantinge en Anita Kleene beide 6x, Michiel Duiven, Janita Zantinge en Frank Wagter allen 2x en Janneke de Lange 1x

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.