Uitslagen Zomerfeest Oosteinde 2013
Alle uitslagen van het Oosteinde feest zijn binnen.
Highlandgames groep 1 t/m 8: 1e Groep 5, Celly, Mark, Ceciel, Babette, Machiel, Joliene, Marijn, Alyssa, Per Ove, Justin, Esmée, Ingmar. Team leider: Erna Middelveldt.
Playbackshow:
Onderbouw (groep 1 t/m 4):
1: Lisette & Klendie: Kinderen voor kinderen – Citotoets
2: Twan S. & Thijs: Normaal – Oerend hard
3: Hessel & Jiline: Doe maar – Smoorverliefd
Bovenbouw (groep 5 t/m 8):
1: Sil, Bernd Jan, Yannick, Mark: Zanger Rinus & Ronnie Ruysdael|ft. Deborah – Eet veel bananen
2: Nichelle, Sandra, Gwendolyn: Het vliegenlied
3: Matthijs, Jelle, Dominiek: Will.i.am + Eva Simons – This is love.
De O factor:
1: Hesselterweg, Ronde Weiden, De Horsten
2: Wolddijk, Buitenhuizerweg, Koekangerweg
3: Oosteinde, Wold AA weg, de laatste Kluft
Optocht:
Individueel:
1: Feestvarkens
2: Golden Oldies
3: Wifies
4: Crisis
5: Appel & peer
6: ‘t Argste heb ik achter de rugge
7: Alles loopt op rolletjes
8: Sportief op weg naar de oude dag
9: 3 peren
Particulier:
1: Oosteinde ook peregoed
2: Hangjongeren
3: Wegpiraten
4: Zwoegen in ‘t heuj
Schoolwagens:
1: We zijn er weer bij
2: Groep 3 spookt rond
3: Studio 100
4: Animal crackers
5: Bewegen is gezond
6: Jongens tegen de meiden
7: We gaan als een (s)peer
8: Onder moeders paraplu
Bogen:
1: De laatste Kluft
2: Schoolstraat
3: Hesselterweg, Ronde Weide, De Horsten
Straten:
1: De laatste Kluft
2: Schoolstraat
Ringsteken & Vliegend tapijt:
1: Larijweg West, Hardenweg
2: Schoolstraat, Binnendijkshof
3: Larijweg Oost, Hesselterdwarsweg
Ringsteken per paar:
1: Gerrit en Roelanda
2: Tim en Romy
3: Natasja en Vincent
Particulier:
1: Oosteinde ook peregoed
2: Hangjongeren
3: Wegpiraten
4: Zwoegen in ‘t heuj
Schoolwagens:
1: We zijn er weer bij
2: Groep 3 spookt rond
3: Studio 100
4: Animal crackers
5: Bewegen is gezond
6: Jongens tegen de meiden
7: We gaan als een (s)peer
8: Onder moeders paraplu
Bogen:
1: De laatste Kluft
2: Schoolstraat
3: Hesselterweg, Ronde Weide, De Horsten
Straten:
1: De laatste Kluft
2: Schoolstraat
Ringsteken & Vliegend tapijt:
1: Larijweg West, Hardenweg
2: Schoolstraat, Binnendijkshof
3: Larijweg Oost, Hesselterdwarsweg
Ringsteken per paar:
1: Gerrit en Roelanda
2: Tim en Romy
3: Natasja en Vincent
Zeskamp:
1: Oosteinde, Wold AA weg, de laatste Kluft
2: Larijweg West, Hardenweg
3: Hesselterweg, Ronde Weiden, De Horsten
4: Larijweg Oost, Hesselterdwarsweg
5: Schoolstraat, Binnendijkshof
6: Wolddijk, Buitenhuizerweg, Koekangerweg
Zeskamp:
1: Oosteinde, Wold AA weg, de laatste Kluft
2: Larijweg West, Hardenweg
3: Hesselterweg, Ronde Weiden, De Horsten
4: Larijweg Oost, Hesselterdwarsweg
5: Schoolstraat, Binnendijkshof
6: Wolddijk, Buitenhuizerweg, Koekangerweg