Veiling TC ’t Wold

Aanstaande zaterdag wordt de nieuwe tenniskantine van TC ’t Wold geopend. De leden zijn apetrots op het prachtige gebouw dat mede door de inzet van vrijwilligers tot stand is gekomen. Rond de officiële opening om 13.00 uur organiseert TC ’t Wold tal van activiteiten voor jong en oud:

• Demonstratiewedstrijd beach-tennis door enkele toppers van weleer;
• Allemensen tennistoernooitje en
• Stormbaan lopen voor de kleintjes.

Veiling
Het middagprogramma wordt tegen 5 uur afgesloten met een veiling. Er worden 15 kavels geveild. Topstuk van de veiling is een door de bewoners van het Thomashuis geschilderd kunstwerk. Dit unieke schilderij is gesigneerd met B.A.F. Deze afkorting staat voor Bauke And Friends. De schildertechniek is door Bauke zelf bedacht. Het openingsbod bedraagt € 100,-. Ook interesse, kom dan meebieden op dit meesterwerk of één van de andere ludieke kavels!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.